Online Et Siparişi

Kasaplardan online et sipariş kültürü kasaptanAl.com ile gelişmeye devam ediyor. Güvenilir kasaplarımıza teşekkürler!

Online Et Siparişi

İnternetten Online Et Siparişi. Online Kasap. Hayal mi gerçek mi?

e-ticaret gelişiyor. Amazon'un kitap satarak 1990'ların sonunda öncülerinden olduğu e-ticaret günümüzde normal hayatın vazgeçilmez bir parçası oldu.

Kitap, cep telefonu, elektronik ürünler derken artık neredeyse istediğiniz her ününü internetten sipariş verebilmektesiniz. Whole Market'in satın alınmasıyla son yıllarda gıda ürünleri de bu listeye eklendi. Sucuk, pastırma, hazır gıdalar, kuru et, yumurta, süt aklımıza gelen ilk örneklerden.

Doğal, taze, online, güvenilir et ve et ürünleri

kasaptanAl.com olarak hedefimiz, güvenilir kasaplardan doğal, katkısız, kaliteli ve uygun fiyatlı kasap ürünleri sağlamak.

Bu hedefimiz doğrultusunda sadece güvenilir kasaplarla çalışıyoruz. Tüm iş ortaklarımız konularında deneyimli, uzun yıllardır bu işi yapan usta kasaplar.

Bizleri tercih eden müşterilerimizin sipariş deneyimlerinin eşsiz olmasını istiyoruz. kasaptanAl.com'un hızlı, kolay kullanılabilir olması için yoğun emek harcıyoruz. Örneğin Et yemekleri ve tarifleri ile et ürünlerini eşleştirdik. Hangi yemeğe hangi etten ne kadar almalıyım sorusunun cevabını kasaptanAl.com size veriyor. Benzer şekilde site içi arama sistemi sadece ürünler için çalışmıyor. Site içi arama ile et yemeklerini, tarifleri, kasapları ve dağıtım bölgelerimizi arıyabiliyorsunuz.

Kasap Kart ile kârlı kasap alışverişi

Geçtiğimiz aylarda hizmete sunduğumuz Kasap Kart™ programı, kasaptanAl.com iş ortağı kasaplarımızdan yaptığınız alışverişler sizelere puan kazandırıyor. Et ve et ürünlerinin düzenli ihtiyaç olduğu düşünüldüğünde Kasap Kart™ bütçenize destek oluyor.

Bütün bu çalışmalarımızla hem geleneksel kasaplarımızı destekliyor, hem de müşterilerimize online, güvenilir ve kârlı kasap alışverişi sunuyoruz.

Hayal değil, gerçek!