Cüneyt Asan, bir Dünya Kasabı

Hayat hikayesi, kasaplık mesleğine kattığı global değer ve kişiliği ile Cüneyt Asan için bir Dünya Kasabı demek yanlış olmaz.

Cüneyt Asan, bir Dünya Kasabı

Her sektörün duayen isimleri vardır.

Örneğin okumaya meraklıysanız Leo Tolstoy’un romanlarındaki nazik anlatım, mimariye meraklıysanız Mimar Sinan’ın ince zekâsının tasarımlarında vücut bulması sizi derinden etkiler.

Eğer et dünyasındaysanız bu isimlerin başında şüphesiz Cüneyt Asan gelir.

USTALARIN USTASI

Cüneyt Asan 1959 yılında Erzincan’da doğmuştur. İlkokul üçüncü sınıfta kasaplık mesleğine adımını atmıştır.

Cüneyt Asan

Zamanla bu iş için dünyaya gönderildiğine inanmış ve inancının gereğini yaparak devrim niteliğindeki tüm fikirlerini hayata geçirmiş ve halen tüm gücüyle çalışmaktadır.

Sektörde pek çok insan yetiştirmiştir. Türkiye’de, Moskova’da, Dubai’de, Katar’da, Londra’da yüzlerce kişi Cüneyt Asan'ın tezgâhından geçip büyümüş, kendisi sektörde duayen bir rol model olmuştur.

İNOVASYON ve GİRİŞİMCİ RUHU

Kasaplık sektöründe devrim niteliğinde ilkleri gerçekleştirmiştir.

Kasaba ilk köfteyi koyan, çocukları çeken, kadının işini kolaylaştıran, ilk tavuğu parçalayan ve tavuktan ürünler yapan Cüneyt Asan olmuştur.

Cüneyt Asan

Ticari kariyerini bir tarafa bıraktığımızda Cüneyt Asan, yeni tatlar, sunumlar ve lezzetlerin peşinden koşmayı ilke edinen, ülkesi için hep üreten, yorulmadan, yılmadan, bıkmadan hayallerini gerçekleştiren bir USTA’dır...

Et konusunda doyurucu bilgiler veren Et’in Kitabı isimli kitabıyla bir YAZAR’dır…

Televizyon programları, makaleler ve layık görüldüğü pek çok ulusal ve uluslararası ödülle, mütevazi kişiliğiyle örnek bir İNSAN’dır…

2020 ile yeni bir konsept geldi. Cüneyt Usta Kasap’ları.

Cüneyt Usta Kasapları, kasaplık kültürüne yepyeni bir yaklaşım ve değer katmak amacıyla Cüneyt Asan'ın yılların deneyimiyle ortaya çıkardığı bir vizyon olarak ön plana çıkmaktadır.

Cüneyt Usta Kasap

Eskilerin bildiği ve kültürümüzün bir parçası olan ancak modern yaşamın bize unutturduğu yüzyıllık tatları gün yüzüne çıkarmak ve yeniden hak ettikleri değerleri hatırlatmak da bu vizyonun bir parçasıdır.

Pişirmeye hazır nefis tatlardan modern yöntemlerle kuru ve ıslak dinlendirilen (Dry Aged/Wet Aged) yüksek kaliteli etlere, doğal şarküteri ürünlerine ve pek çok butik kasap lezzetlerine et severleri ulaştırmak bu vizyonun bir diğer parçasıdır.

Gururluyuz ve heyecanlıyız

KasaptanAl.com ismimizden de anlaşıldığı gibi kasap kalitesinde et sağlamak için çabalıyoruz. Çünkü biliyoruz ki kaliteli et doğru kasaptan alınır.

Bu inancımızla kasaplık mesleğine saygı duyuyor ve bu mesleği teknoloji konusundaki deneyimlerimizle bir adım öne götürmeyi hedefliyor, sadece ülkemizde değil tüm dünyada önemli bir platform olma amacıyla çalışıyoruz.

Bir dünya kasabı ile birlikte çalışma şansını yakalamamız bizleri de onurlandırmakta. Cüneyt Usta Kasap Etiler ve Cüneyt Usta Kasap Ataşehir dahil tüm şubelerinin eşsiz lezzetlerini güvenle KasaptanAl.com üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Hiç unutmamak dileğiyle, “Et Kasaptan Alınır”. Online kasap sipariş platformumuzdan güvenle et siparişi verebilirsiniz.

Not: Cüneyt Asan Biyografisi için burayı kullanabilirsiniz.